You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nas

Kiedy dwadzieścia lat temu rozpoczynaliśmy pracę w małej kuźni zlokalizowanej w przydomowym garażu, nie przypuszczaliśmy, że dwie osoby, ojciec i syn z jedną spawarką i szlifierką rozwiną lokalne przedsiębiorstwo w firmę o ogólnopolskim zasięgu. Sami byliśmy zaskoczeni tym, że początkowo epizodycznie uprawiane hobby doprowadziło nas do momentu, w którym obsługujemy setki zamówień rocznie, zatrudniamy kilkuosobowy zespół, a z garażu przenieśliśmy się do nowoczesnej hali produkcyjnej.

Zaczynając od skromnych, pojedynczych zleceń na produkcję bramy, kwietnika czy kilkumetrowego ogrodzenia, dziś obsługujemy zamówienia opiewające na wiele ton żelaznego tworzywa. Oprócz konwencjonalnych zleceń, firma może pochwalić się również zleceniami takimi jak realizacje sakralne- ogrodzenia kościołów i cmentarzy.

20
Lat doświadczenia
  • Profesjonalizm
  • Tradycja
  • Pasja

Firma Rakart obsługując od lat zarówno klientów indywidualnych, jak i zlecenia komercyjne, dostarcza najwyższej jakości produktów w dziedzinie szeroko rozumianych elementów kutych i elementów architektury nowoczesnej. Podejmując z nami współpracę klienci otrzymują gwarancję jakości, wytrzymałości i długowieczności oferowanych wyrobów.

Tradycyjne rzemiosło, ponad dwadzieścia lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów- tak jednym zdaniem można scharakteryzować naszą firmę. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak będąc w pełni przekonanym o swoim profesjonalizmie, polecić się i zaprosić do kontaktu. Z nieukrywaną radością odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Po to jesteśmy!

Projekt

Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju projekt, pasujący do autora niczym uszyty na miarę garnitur, którego widok na długo zapada obserwatorom w pamięć.

Pomiar

Dokładność to nasze drugie imię. Dokonamy szczegółowego pomiaru niezbędnych parametrów, aby zagwarantować chirurgiczną precyzję realizowanego projektu.

Produkcja

Najwyższej jakości materiały w rękach najlepszych specjalistów w dziedzinie, przy użyciu najnowocześniejszych maszyn- tak przebiega proces produkcji Twojego zamówienia.

Montaż

Mamy gotowy projekt, mamy gotowe materiały. Teraz czas, abyśmy postawili kropkę nad „i”, abyś mógł cieszyć się swoją wymarzoną kompozycją.