You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Nowoczesne wzornictwo

Drugą gałąź naszej działalności stanowi produkcja elementów architektury nowoczesnej. Ogrodzenia, wiaty garażowe czy pergole w naszym wydaniu skutecznie łączą ze sobą tradycję i nowoczesność, będąc jednocześnie perfekcyjną kombinacją najwyższej jakości, precyzji i estetyki. Skupiamy się na nienagannych proporcjach i dobraniu odpowiednich materiałów tak, aby nadać naszym wyrobom ekspresji i sprawić, by wrażenia estetyczne na długo zapadły w pamięć tym, którzy mają okazję je oglądać.

Realizujemy zarówno pomysły własne, klientów, jak i podmiotów profesjonalnych takich jak projektanci i architekci. We współpracy z pomysłodawcą jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwy żelazny majstersztyk.

Nasze produkty spełniają szereg różnych funkcji: od czysto pragmatycznej, poprawiającej bezpieczeństwo, aż do estetycznej, dodającej powagi i prestiżu. Potrafią one zmienić z pozoru przeciętne pomieszczenie lub ogród w niezapomnianą ucztę dla oczu, do której chce się wracać i pozwolić zmysłom zapomnieć się we współczesnym pięknie.